#1 2008-09-10 22:05:41

Kamil

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-07
Posty: 16
Punktów :   

Giant codex

Ponieważ mamy zamek mozemy wykopowac giant booki z zamku od takiego npc za owoce. Zebralem owoce na 2 booki dzis, lecz trzeba chyba jeszcze cos z tym zrobic bede potrzebowal dostepu do clan warehousu jesli sie uda ta metoda to jutro powinienim miec 2 giant booki. Jestem za rozdawaniem giant codexu po siegu dla osoby ktora byla i jesli siege sie udal ;p.Ta metoda sprawdzala sie w innym polskim klanie na innym serwie i jest jak dla mnie wielka zacheta dla uczesnictwa w klanie.Więc prosze o prawa do clan warehousu i jutro zobacze co z ksiazkami do skili. (mam nadzieje ze sie uda-jesli nie to nie wiem jak to zrobic ;./ )

Offline

 

#2 2008-09-12 20:38:23

Nasgoth

Zaawansowany

mam ale nie podam..hah
Skąd: Radom
Zarejestrowany: 2008-09-09
Posty: 24
Punktów :   

Re: Giant codex

Jeste za tym by dać te prawa mu...a jeśli mu wyjdzie to jeszcze kilku osobom...nie mowie ze mi..ale uwazam by klan stal sie bardziej porzyjazny ,a nie cos typu "dam ci giant codex jak dasz mi 50 clear crsyatsl", bo wyjdzie wtedy ze ktos wykorzystuje swoją pozycje w klanie żeby zarobić tlyko jak najlepiej...


try to catch me and try to touch:P

Offline

 

#3 2008-09-13 09:38:03

Bahamka

Administrator

3520290
Zarejestrowany: 2008-09-04
Posty: 21
Punktów :   

Re: Giant codex

Nas klanowicze mieli prawa do wh opczywiscie Ci zaufani... ale postanowili wyjac sobie wszystko to co bytlo w clanowym wh wiec teraz prawa maja tylko leaderzy.

Offline

 

#4 2008-09-13 10:23:28

Nasgoth

Zaawansowany

mam ale nie podam..hah
Skąd: Radom
Zarejestrowany: 2008-09-09
Posty: 24
Punktów :   

Re: Giant codex

No to może ty byś sprobowala z tymi owocami.......
           Swoja droga, alem masz problem....ja w 20 minut nabijam max kasy w imperial


try to catch me and try to touch:P

Offline

 

#5 2008-09-13 12:11:39

Kamil

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-07
Posty: 16
Punktów :   

Re: Giant codex

Nasgoth napisał:

No to może ty byś sprobowala z tymi owocami.......
           Swoja droga, alem masz problem....ja w 20 minut nabijam max kasy w imperial

lol z owocami nie ma problemu koles, sie nie znasz.Problem tkwi w tym jak zamienic owoc na owoc "mature"

Offline

 

#6 2008-09-13 23:57:06

Kamil

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-07
Posty: 16
Punktów :   

Re: Giant codex

Kamil napisał:

Ponieważ mamy zamek mozemy wykopowac giant booki z zamku od takiego npc za owoce. Zebralem owoce na 2 booki dzis, lecz trzeba chyba jeszcze cos z tym zrobic bede potrzebowal dostepu do clan warehousu jesli sie uda ta metoda to jutro powinienim miec 2 giant booki. Jestem za rozdawaniem giant codexu po siegu dla osoby ktora byla i jesli siege sie udal ;p.Ta metoda sprawdzala sie w innym polskim klanie na innym serwie i jest jak dla mnie wielka zacheta dla uczesnictwa w klanie.Więc prosze o prawa do clan warehousu i jutro zobacze co z ksiazkami do skili. (mam nadzieje ze sie uda-jesli nie to nie wiem jak to zrobic ;./ )

Wiec postep dokonany:
Seedy sa juz dostepne w stugart town(te na booki duzo)
Juz jutro powieniem miec book Znowu bede potrzbowal praw do clan warehousu jutro.
Wczesniej manor nie byl ustawiony i caly plan przusunal sie na dalszy plan.
Nie wiem dokladnie kiedy sie te owoce pojawia 1 dzien pozniej czy godzniowo jest to liczone??

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.animeschool.pun.pl www.onz2008a.pun.pl www.gientasy.pun.pl www.pokemon-black.pun.pl www.pokemonland.pun.pl